Szkolenia z sukcesji

Sukcesja niejedno ma imię. Nie każdy potrafi przekazać trudną wiedzę w prosty sposób. A tym bardziej zmotywować do działania. Posiadamy największe w Polsce doświadczenie w szkoleniach na temat sukcesji.

Od 2004 r. w naszych szkoleniach, wykładach i konferencjach uczestniczyło przeszło 20.000 osób.

W zależności od zapotrzebowania możemy przeprowadzić szkolenia i wykłady w wymiarze od 0,5 do 24 (4×8) godzin, obejmujące wykład i warsztaty na temat sukcesji i planowania spadkowego. Głównym trenerem i wykładowcą jest Łukasz Martyniec, a w razie potrzeby współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami zewnętrznymi.

Jak dotąd szkoliliśmy na zlecenie m.in. Instytutu Biznesu Rodzinnego, PARP, Krajowej Izby Radców Prawnych, organizacji zrzeszających przedsiębiorców (BCC, Izby Przemysłowo-Handlowe) oraz kilkudziesięciu największych banków i towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Oferujemy szkolenia w następujących wariantach:

  • dla właścicieli firm rodzinnych i „nierodzinnych”,
  • dla rodzin niezaangażowanych w prowadzenie biznesu – w zakresie sukcesji majątku rodzinnego,
  • z ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej – o praktycznym zastosowaniu nowego prawa sukcesyjnego (NOWOŚĆ!),
  • dla radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych,
  • dla doradców i pośredników finansowych, pracowników banków i instytucji finansowych,
  • inne, na tematy związane z sukcesją.

Każde szkolenie jest uszyte na miarę i dostosowane jest do indywidualnych wymogów uczestników, obejmuje aktualny stan prawny, najnowszą wiedzę oraz dobre praktyki z sukcesji i planowania spadkowego.